Spotkania informacyjne Funduszy Europejskich

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
zdjęcie
Wsparcie dla organizacji pozarządowych - to temat najbliższych spotkań z Punktami Informacyjnymi  Funduszy Europejskich. Szkolenia odbędą się 11 grudnia w Łodzi, Bełchatowie, Brzezinach, Łowiczu oraz Sieradzu.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych „Wsparcie dla organizacji pozarządowych w ramach Funduszy Europejskich. Planowane konkursy na rok 2018 w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020”. Szkolenia skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego.
 
Spotkania informacyjne prowadzone będą przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim.
Najbliższe spotkania odbędą się 11 grudnia (w godz. 13.00 – 15.00), w następujących miastach:
-Łódź, sala konferencyjna Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (ul. Moniuszki 7/9- I p.);
- Bełchatów,  sala konferencyjna Urzędu Miasta w Bełchatowie (ul. Kościuszki 15 – I piętro);
-Brzeziny,  sala konferencyjna  Urzędu Miasta w Brzezinach, (ul. Sienkiewicza 16 – I piętro);
-Łowicz, sala konferencyjna  Łowickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, (ul. Ułańska 2 – parter);
-Sieradz, sala konferencyjna „B” Urzędu Miasta w Sieradzu (Plac Wojewódzki 1 – II piętro).
Rejestracja rozpocznie się od godz. 12.45.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie rpo.lodzkie.pl do 10 grudnia (do godz. 12.00).
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje dostępne na stronach internetowych www.rpo.lodzkie.pl, www.funduszeeuropejskie.gov.pl.
 

Załączniki artykułu

Program-Spotkania-ORG (Pobrań: 501)
← powrót