Trwają ferie z MOK-iem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
zdjęcie
W oka mgnieniu minął pierwszy tydzień ferii zimowych podopiecznym świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury. Było jak zawsze - artystycznie i  ciekawie.
Swoje talenty dzieciaki szlifowały podczas zajęć w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
- Kreatywne myślenie i dziecięcą wyobraźnię rozwijały podczas warsztatów plastycznych i teatralnych. Zdolności muzyczne  i występy sceniczne szlifowano podczas warsztatów wokalnych, a tajniki pracy z aparatem małym fotografikom zdradzał instruktor podczas warsztatów fotograficznych – opowiadają pracownicy OEA MOK.
 
Wiele działo się także na świetlicach, gdzie dzieci mogły liczyć na wspólną zabawę i interesujące pogadanki. Tu zawierały się nie tylko nowe przyjaźnie. Dzieci miały także możliwość wzbogacić swoją wiedzę o otaczającym nas świecie.
 
O przyjaźni tym razem niezwykłej, bo bajkowej opowiedzieli aktorzy Teatru PROMYK z Poznania. Przygody księcia Bolka i rezolutnego smoka opowiedziane w sposób radosny i z humorem, były kolejną porcją wesołej zabawy. Również środowy seans filmowy nawiązywał do przyjaźni, bo prezentowany film PADDINGTON 2 opowiada o tym jak wspólnie pokonać można nawet najtrudniejsze przeciwności losu.
 
Na zakończenie tygodnia jak zawsze czekała niespodzianka w postaci wycieczki do Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy, a ciepłe kiełbaski pieczone na ognisku na zakończenie spotkania zaostrzyły zapewne apetyt dzieciaków na kolejny tydzień ferii z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
← powrót