Rozpoczęła się kolejna inwestycja w zachodniej części miasta. Od kilku dni drogowcy pracują przy modernizacji ulicy Belzackiej.
1 czerwca rozpocznie się rekrutacja do Miejskiego Żłobka Dziennego. Nabór wniosków potrwa do 16 czerwca.
Piotrków Trybunalski weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski”. Fani jednośladów mogą wsiadać na rowery i „kręcić kilometry” dla naszego miasta.
Rada Miasta będzie obradować w normalnym trybie. Z takim wnioskiem do Przewodniczącego Rady Miasta wystąpił prezydent Krzysztof Chojniak.
W środę (27.05) w Urzędzie Miasta odbyła się XXI Sesja Rady Miasta. Obrady zorganizowano w trybie korespondencyjnym.
Szkoleniowiec Piotrkowianina Bartosz Jurecki dołącza do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. Będzie pełnił rolę trenera – asystenta.
 
1 czerwca rozpoczyna się kolejny sezon piotrkowskiego roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian będzie 80 rowerów rozmieszczonych na dziesięciu stacjach.
27 maja to wyjątkowy dzień w najnowszej historii Polski. Dokładnie 30 lat temu odbyły się pierwsze po II wojnie światowej w pełni wolne wybory – wybory samorządowe.
O godz. 9:00 rozpocznie się transmisja XXI Sesji Rady Miasta. Zapraszamy do śledzenia obrad w internecie.  
„Produkt Polski – Kupuj Świadomie” to ogólnopolska akcja, której celem jest wspieranie rodzimego rolnictwa oraz krajowej gospodarki.