Szukasz pomysłu na wakacje? Ciekawią Cię inne kraje i ludzie? Chcesz udoskonalić swój angielski i niemiecki? Skorzystaj z możliwości udziału w międzynarodowym workcampie KARAMEMPEL, który odbędzie się w dniach 27.07-11.08.
30 stycznia na terenie województwa łódzkiego rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. W naszym mieście komisje będą pracować od najbliższego poniedziałku, 19 lutego.
Bardzo sprawnie przebiega budowa mediateki na pl. Pofranciszkańskim. W piątek (16.02) zakończyło się wylewanie stropu nad podziemnym parkingiem i rozpoczęto prace przy stawianiu parteru budynku.
14 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego zawitała Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. W sportowych zajęciach w hali Relax udział wzięło blisko dwustu piotrkowskich przedszkolaków.
W IV Liceum Ogólnokształcącym odbyła się wczoraj (14.02) uroczysta patriotyczna akademia poświęcona utworzeniu Armii Krajowej. Piotrkowska młodzież po raz kolejny udowodniła, że pamięta o bohaterach walczących o wolną Polskę.
Kancelaria Sejmu organizuje w tym roku obchody 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. Gospodarzem ogólnopolskich obchodów będzie Piotrków Trybunalski!
Referat Geodezji, Kartografii i Katastru informuje o wystąpieniu opóźnień w realizacji wniosków składanych przez klientów Urzędu Miasta z uwagi na awarię informatyczną oprogramowania geodezyjnego.
Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz w miejscach upamiętniających gen. Stefana Roweckiego ps. „Grot” upamiętniliśmy 76. rocznicę powstania Armii Krajowej.  
„I Ty możesz uratować komuś życie” – pod takim hasłem w Instytucie Zdrowia „Medicall” odbędą się dni dawcy szpiku. Podczas akcji będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.
Ponad 20 nowych miejsc parkingowych powstanie przy Przedszkolu Samorządowym nr 20. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji.