19-10-2018

Grali w siatkonogę

We wtorek (16.10) na "orliku" mieszczącym się przy Szkole Podstawowej nr 3 rozegrany został I turniej siatkonogi w kategorii 18+.  Zawody wygrał duet Oskar Kulik/Sławomir Stańczyk.

W czwartek (18.10) podczas spotkania w piotrkowskiej hali Relax podsumowano rozgrywki ligi szkolnej OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono także nagrody dla najlepszych uczestników zawodów organizowanych przez Międzyszkolny Związek Sportowy.
W weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyła się akcja „Tniesz, bo wiesz” w ramach której można było oddać swoje włosy na rzecz pomocy pacjentkom onkologicznym.
15-10-2018

Mistrzynie za mocne

W niedzielnym (15.10) spotkaniu 6. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi kobiet piłkarki ręczne Piotrcovii zmierzyły się na własnej hali z MKS Perła Lublin. Mistrzynie Polski wyjechały z Piotrkowa z trzema punktami.
Mateusz Danielak został mistrzem Polski w kategorii do lat 21. Piotrkowski badmintonista tytuł wywalczył podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Białymstoku.
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały kolejny mecz w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po bardzo zaciętym boju i nerwowej końcówce nasze zawodniczki o jedną bramkę okazały się lepsze od Korony Handball Kielce.
Piotrkowski przemysł w XXI wieku był tematem wycieczki rowerowej zorganizowanej w minioną sobotę (29.09) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wycieczkę rowerową "Piotrkowski przemysł XXI wieku". Rajd wystartuje o godz. 10.00 z Rynku Trybunalskiego i powiedzie szlakiem miejsc pracy tysięcy piotrkowian, czyli po zakładach przemysłowych naszego miasta.
 „Śladami polskiej demokracji” to tytuł kolejnej gry miejskiej przygotowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. Zabawa odbędzie się 5 października.

Piotrkowski duet akrobatyczny - Natalia Woźniakowska i Iga Smolec - zdobyły pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Akrobatyce Powietrznej. Zawody odbyły się w miniony weekend (15-16.09) w Trenczynie na Słowacji.