O pierwsze zwycięstwo

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
zdjęcie
Piotrkowianin powalczy dziś (24.01) o pierwsze zwycięstwo w tym roku. W hali Relax podopieczni Dmytro Zinchuka podejmą  KPR Legionovo.
 
Początek rundy rewanżowej nie był udany dal naszych szczypiornistów. Tydzień temu Piotrkowianin uległ we własnej hali Gwardii Opole, a w weekend nasi zawodnicy przegrali w Puławach z Azotami.
Dziś nadarza się idealna okazja na przełamanie. Piotrkowianin przez bukmacherów uważany jest za zdecydowanego faworyta tego starcia. Kibice, którzy zdecydują się na spędzenie późnego popołudnia w hali Relax mogą więc liczyć na pierwsze tegoroczne zwycięstwo.
Mecz rozpocznie się o godz. 18:30.

Już po raz kolejny zarząd klubu przygotował na spotkanie specjalną niespodziankę. W ramach walki ze smogiem Piotrkowianin zachęca do przesiadki z aut do komunikacji miejskiej.
- Dla pierwszych 50 osób, które na mecz przyjadą komunikacją miejską przygotowaliśmy darmowe bilety. Warunkiem otrzymania wejściówki jest okazanie skasowanego między godz. 17:30 a 18:30 biletu z przejazdu komunikacją miejską – zachęcają organizatorzy akcji.
← powrót