Aktualności

raport-1522409250
Gotowy jest Raport o stanie miasta za 2019 rok. Z jego publikacją uruchamiamy adres debata@piotrkow.pl, na który można wysyłać opinie, uwagi i pytania na temat dokumentu.
baner
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przystąpił do ogólnopolskiego projektu „Wspieraj Lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego. Program umożliwia bezpłatne, bezpieczne i samodzielne  rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych bez wychodzenia z domu.
businessma
Najnowsza inicjatywa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to „Strefa Wsparcia”.
3
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dobry czas na biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 12 lutego 2020 r. ( środa) w godz. 12:00 – 14:00, w sali nr 1 (parter) Urzędu Miasta, Pasaż Rudowskiego 10, (rekrutacja do dnia 10.02.2020 r.).
Obraz1
Centrum Doradztwa Strategicznego zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space” realizowanego przez Fundację British Council i Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska, M. Widuch w partnerstwie zagranicznym.
obraz4-1561362958-1571900739
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielem Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którę odbędą się 28 stycznia (wtorek) w godz. 12.00-14.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ŁARR w budynku Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 217 (II piętro). 
Obraz1
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oferuje atrakcyjnie oprocentowane pożyczki na założenie firmy.
obraz7
Miasto przygotowuje kolejne nieruchomości z myślą o potencjalnych inwestorach.
Norway_grants_mini
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna nabór wniosków w programie finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Małe i średnie firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w Polsce, mogą otrzymać nawet 2 mln euro na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych procesów, produktów lub technologii.
logo
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przedłużyła nabór do II edycji projektu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera Innowacji. Wnioski można składać do 20 lutego 2020 roku (pierwotnie do 31.12.2019 roku).
Akademia Menadżera Innowacji to autorski program szkoleniowo-doradczy PARP. Oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.