Pieniądze na wymianę pieców!

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 9 =
Link
1 + 9 =
WFOSiGW_PT
Urząd Miasta przystępuje do „Programu Ograniczania Niskiej Emisji”. Dzięki temu piotrkowianie mogą otrzymać 40 proc. dofinansowania na wymianę pieców w przydomowych kotłowniach.
Program na lata 2017-2018 ogłosił Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a jego celem jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.

Dofinansowanie może sięgnąć 40 procent kosztów kwalifikowanych i obejmuje m.in. wymianę starych kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej ekologiczne, podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz zastosowanie pomp ciepła. Pieniądze pozyskać mogą osoby fizyczne oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Piotrków Trybunalski planuje wystąpić z wnioskiem o pozyskanie środków na realizację programu. Do jego złożenia potrzebne jest zebranie deklaracji od zainteresowanych mieszkańców i podmiotów z terenu miasta.

Stosowny druk do wypełnienia można uzyskać w Biurze Obsługi Mieszkańców przy Pasażu Karola Rudowskiego 10 lub przy ul. Szkolnej 28 lub pobrać z załącznika poniżej.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (ul. Szkolna 28)  lub pod numerami telefonu: 44 732 18 24,  732 18 47 i  732 18 46.

Załączniki artykułu

PONE deklaracja (Pobrań: 1859)
← powrót