"Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu" w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 3 =
Link
3 + 3 =
niedzielne-teatralia-listopad.-1665994851
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Niedzielne teatralia", który odbędzie się 20 listopada o godzinie 17:00. Tym razem w sali widowiskowo-teatralnej MOK odbędzie się spektakl "Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu" w wykonaniu teatru Promyk.
Jest to historia przygód młodego księcia Bolka, pragnącego zasiąść na królewskim tronie. By osiągnąć cel, musi sprostać wielu wyzwaniom. W trakcie wędrówki spotyka dobrego i wesołego smoka Wartusia. Obaj zaprzyjaźniają się. Odtąd wędrują razem. Jak to jednak w bajkach bywa pojawia wiele nieprzewidzianych przeszkód. Tą najtrudniejszą okazuje się czarownica Wiślica. Choć jest bardziej zabawna niż groźna, to sprawia naszym przyjaciołom sporo kłopotów. Sympatyczny książę i smok jednak świetnie sobie radzą. Szczęśliwe zakończenie jest możliwe tylko przy pomocy widzów. To dzięki ich zaangażowaniu baśń znajduje swoje szczęśliwe zakończenie.

Postaci w tym przedstawieniu to aktorki i aktorzy w kostiumach, animujący lalkami teatralnymi, a także wykorzystujący technikę teatralną zwaną maską. Scenariusz oparty został na starej, nieco zapomnianej legendzie.

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 20 listopada o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej MOK (al. 3 Maja 12). Bilety  Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.


****
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1 - plakat zapraszający na przedstawienie.
← powrót