Przy ulicy Targowej nadal będzie można robić zakupy. Na miejskim targowisku mieszkańcy zaopatrzą się w artykuły spożywcze, warzywa, owoce, płody rolne oraz artykuły ogrodnicze.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
„Piątka” taką nazwę nosi nowy oddział Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek”. Dziś (25.04) odbyło się oficjalne otwarcie placówki.
Trwa gruntowny remont ulicy Rakowskiej na odcinku od ul. Miast Partnerskich do ul. Logistycznej. Obecnie drogowcy frezują nawierzchnię drogi.
Dokładnie 103,5 tys. maseczek z Agencji Rezerw Materiałowych trafi do piotrkowskich szkół. Podczas przekazania sprzętu Referat Zarządzania Kryzysowego, Komenda Miejska Policji oraz przedstawiciele Sanepidu przeprowadzą kontrole w zakresie przestrzegania w placówkach obostrzeń covidowych.
 
Piotrków Trybunalski będzie jednym z dwóch miast z całej Polski, w których pilotażowo realizowany będzie projekt SOWA. Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, bo tak brzmi pełna nazwa, to projekt Centrum Nauki Kopernik.
Coraz bliżej zakończenia drugiego etapu przebudowy ul. Wojska Polskiego. Na remontowanym odcinku ułożono już pierwsze warstwy asfaltu.
Od 4 października korekcie ulegnie nowy rozkład jazdy autobusów MZK. Zmienią się godziny odjazdów „emzetek” oraz przebieg niektórych tras.
W środę (23.09) rozpoczął się XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Interakcje”. Wydarzenie zainaugurował wernisaż wystawy „Człowiek w teatrze życia codziennego”.
Mimo kryzysu nie słabnie zainteresowanie przedsiębiorców inwestowaniem w Piotrkowie Trybunalskim. W ostatnim czasie miasto sprzedało inwestorom dwie nieruchomości znajdujące się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.