Aktualności

Urząd Miasta w Piotrkowie w związku z realizacją projektu ?Zostań Poliglotą II ogłasza uzupełniający nabór kandydatów na bezpłatne kursy języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.
Mecze MKS Piotrkowianin KIPER możesz obejrzeć w TVP3 i TVP SPORT. Drużyna w ten sposób promuje Piotrków Trybunalski.
Prezydent Miasta i AKS zapraszaja mieszkańców miasta na VII Turniej Zapaśniczy Młodzików o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia. 16 grudnia Hala Relax.
Przedłużony został termin składania wniosków. PFRON przyznał miastu Piotrków dodatkowe środki w wysokości ponad 300 tys. zł na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.
Już po raz trzeci piotrkowski Urząd Miasta otrzyma pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego na wsparcie finansowe uczniów.

Wielkim sukcesem zakończył się udział młodzieży z piotrkowskiej ?Odzieżówki? w finale III Międzynarodowego Festiwalu Projektowania Ubioru dla Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych ?Sami dla siebie".

Dotychczasowy Prezydent Miasta przekazał obowiązki i gabinet swojemu następcy Panu Krzysztofowi Chojniakowi. Nowy Prezydent złożył uroczyste ślubowanie.
W związku z prowadzonymi robotami drogowymi na ul. Sulejowskiej do odwołania nastąpiła zmiana w kursowaniu autobusów i minibusów obsługujących komunikację miejską.
Siedmiu zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego w Piotrkowie Trybunalskim otrzymało po 1000 zł nagrody za wysokie wyniki sportowe.
Dzięki operatywności piotrkowskich urzędników Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim plasuje się obecnie na 4 miejscu w Polsce w rankingu Miast Związku Powiatów Polskich.