Aktualności

Galeria BWA prezentuje kolejną wystawę ?Piotrkowskie motywy?. Prace eksponowane na wystawie to plon VII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego ?Piotrków 2006".
Nowa forma współzawodnictwa sportowego piotrkowskich szkół i przedszkoli w nowym kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych na 2007 rok, zostanie zaprezentowana podczas spotkania Anetty Mądry Dyrektora OSIR-u z dyrektorami szkół i przedszkoli.
Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak powołał dzisiaj zarządzeniem swoich dwóch zastępców. I wiceprezydentem ds. oświaty i pomocy społecznej został Andrzej Kacperek II wiceprezydentem ds. polityki gospodarczej został Adam Karzewnik.
Zrealizowany został projekt ustawienia na drogach wlotowych do miasta reklamowych konstrukcji przestrzennych tzw. WITACZEK. Pierwszy pylon reklamowy stoi na rondzie "bugajskim"
Krzysztof Chojniak Prezydent Miasta wręczył, w związku z likwidacją Wydziałów i komórek organizacyjnych Urzędu Miasta, wypowiedzenia umów o prace pieciu pracownikom Urzędu w Piotrkowie.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim przypomina o przestrzeganiu przepisów dotyczących metod uśmiercania ryb w sprzedaży detalicznej.
Europolis zakończył pierwszy etap prac przy budowie największego parku logistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej Poland Central pod Piotrkowem Trybunalskim.

Projekt stypendialny przeznaczony był dla młodzieży na stałe zameldowanej na terenie wiejskim uczęszczającej do piotrkowskiej publicznej lub niepublicznej szkoły kończącej się maturą. W ramach projektu stypendia otrzymało uczniów.

Radni m.in. ustalą wynagrodzenie dla Prezydenta Miasta. W środę 13 grudnia o godz. 9:30 w budynku Urzędu Miasta rozpocznie się III Sesja Rady Miasta.
Michał Bąkiewicz zawodnik kadry narodowej siatkarzy, wicemistrz świata z Japonii był gościem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka.