Hodowcy gołębi podsumowali sezon 2022

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 3 =
Link
5 + 3 =
DSC_6132 (1)
W niedzielę (4.12) w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 odbyła się wystawa gołębi pocztowych przygotowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Okręgu Piotrków Trybunalski. Przybyli mieli okazję podziwiać najładniejsze okazy z całego okręgu.
 
Podczas wystawy można było obejrzeć ponad 100 okazów z całego okręgu. Przybyli mogli podziwiać gołębie oraz zapoznać się z ocenami sędziowskimi przyznanymi każdemu z ptaków.
- Na tegorocznej wystawie przedstawiliśmy gołębie, które osiągnęły najlepsze wyniki w lotach krótkich, średnich i długich. Mamy w naszych szeregach mistrza Polski w krótkich dystansach oraz okazy, które zajęły ósmą pozycję w kategorii lotów gołębi młodych. Wystawa ma również na celu wybór reprezentacji na wystawę ogólnopolską  – mówił podczas spotkania Krzysztof Pabich prezes piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

W trakcie oficjalnego podsumowania wręczono nagrody dla najlepszych hodowców w poszczególnych kategoriach. Puchary wręczył prezydent Krzysztof Chojniak, który pogratulował najlepszym i życzył udanych lotów w kolejnym sezonie.
 
************
Galeria zdjęć: Zdięcia od nr 1 do nr 27 -  wystawa gołębi pocztowych przygotowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Okręgu Piotrków Trybunalski.
← powrót