Iście mikołajkowy nordic walking

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 9 =
Link
6 + 9 =
DSC_5385
6 kilometrów mieli do pokonania uczestnicy mikołajkowego rajdu nordic walking, który Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w minioną sobotę (03.12). Było to swoiste rekreacyjne wyjście w towarzystwie śnieżnej aury.
W rajdzie udział wzięło kilkadziesiąt osób. Uczestnicy spotkali się na parkingu przy hali sportowej "RELAX", a stamtąd, autobusem wyruszyli do Barkowic, gdzie zaplanowany był start wędrówki. Piechurzy powędrowali przez ścieżki leśne i dukty, aż do Camping Łoś nad Zalewem Sulejowskim, gdzie zaplanowano metę rajdu. Tam na uczestników czekał gorący poczęstunek oraz specjalny konkurs z wiedzy o Piotrkowie. Obecny na wycieczce, prezydent miasta Krzysztof Chojniak wręczył nagrody znawcom naszego miasta, a następnie wszyscy w świetnej atmosferze i muzyce cieszyli się resztą wycieczki.

- Polecam każdemu uprawiać tę czynność, szczególnie ze znajomymi. Nordic Walking jest wspaniałą formą dotlenienia, rozruszania się, ale przede wszystkim pobudza nasze krążenie. Podczas uprawiania tej czynności zaangażowanych jest ponad 90% naszych mięśni, a gdy robi się to ze znajomymi, jest to naprawdę super zdrowa atrakcja - mówiła podczas rajdu jedna z uczestniczek.

← powrót