Miejska wigilia z Arką Noego

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 2 =
Link
1 + 2 =
arka1
Koncert Arki Noego uświetni tegoroczne "Przedświąteczne spotkanie mieszkańcóww Rynku Trybunalskim". Miejska wigilia, tradycyjnie, odbędzie się w ostatnią niedzielę przez świętami Bożego Narodzenia.
Przedświąteczny okres to wyjątkowy czas, kiedy możemy się spotkać, pobyć razem oraz wspólnie pośpiewać kolędy i patorałki. Świetną okazją do tego będzie zbliżająca się „miejska wigilia”, która odbędzie się 18 grudnia. Tego dnia od godziny 10.00 w Rynku Trybunalskim czeka mnóstwo atrakcji.
Będzie bożonarodzeniowy jarmark, na którym będzie można zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy oraz dokupić gwiazdkowe upominki (kupcy zainteresowani wystawieniem swojego stoiska podczas jarmarku mogą cały czas zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Kultury).
W samo południe rozpocznie się wspólne kolędowanie z Arką Noego. Życzenia do mieszkańców skieruje również prezydent Krzysztof Chojniak.

Przypominamy również, że w najbliższy wtorek (6.12) o godzinie 17.00 odbędzie się rozświetlenie 10-metrowego drzewka bożonarodzeniowego. Zapraszamy zatem do spacerów po starówce. Na miejscu nie zabraknie niespodzianek dla najmłodszych.
- Szczgólne zaproszenie kierujemy do dzieci, które podczas spotkania mikołajkowego przy miejskiej choince 6 grudnia otrzymają kolorowanki. Najładniej uzupełnione malowanki będą nagrodzone – zachęcają organizatorzy.

****
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1 - plakat zapraszający na miejską wigilię.
← powrót