Mikołaj u podopiecznych WTZ

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 6 =
Link
7 + 6 =
DSC_6296 (1)
Jasełka, wspólne kolędowanie i życzenia oraz wizyta świętego Mikołaja - tak wyglądało czwartkowe (8.12) spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.
 
Okres przedświąteczny to czas wigilijnych spotkań różnych organizacji i stowarzyszeń. W czwartek (8.12) na „opłatku” spotkali się wychowawcy oraz dzieci ze Stowarzyszenia Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Spotkanie zainaugurowały jasełka, w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia. Następnie rozpoczęło się wspólne kolędowanie oraz dzielenie opłatkiem.
- Przyjmijcie Państwo najlepsze życzenia a przede wszystkim słowa wdzięczności za to, że w swoim środowisku - i nie tylko - dzielicie się radością i najlepszymi życzeniami. Życzę Wam pięknych, radosnych, wspaniale przeżytych świąt Bożego Narodzenia. Niech piękna energia, która z Was płynie promieniowała także w każdym dniu 2023 roku – życzył podczas spotkania prezydent Krzysztof Chojniak

Na koniec na podopiecznych czekała miła niespodzianka - święty Mikołaj, który wszystkim wręczył słodkie prezenty.
← powrót