Program LV Sesji Rady Miasta

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 1 =
Link
3 + 1 =
sesja-szablon-1-1642754037
Po raz pięćdziesiąty piąty w tej kadencji samorządu obradować będą piotrkowscy radni. Sesja odbędzie się w poniedziałek (26 września) o godz. 18:00.
 
W programie obrad znalazło się m.in. przedstawienie aktualnej sytuacji finansowej Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wraz z prognozą finansową na 2023 rok oraz podjęcie uchwał w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta na 2022 rok.

Radni pochylą się także nad określeniem wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2023 rok, wyrażeniem zgody na wniesienie przez Miasto Piotrków Trybunalski niepieniężnego wkładu (aportu) w postaci prawa własności nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. Wojska Polskiego do spółki Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Ustalą również wysokość opłaty za wyżywienie oraz warunki częściowego lub całkowitego zwolnienia z kosztów za pobyt dziecka w Miejskim Żłobku Dziennym w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegółowy program publikujemy w załączniku poniżej. Obrady Sesji Rady Miasta będzie można śledzić także w internecie TUTAJ.

Załączniki artykułu

Zawiadomienie sesja (Pobrań: 140)
← powrót