Jaskółki nie do zatrzymania

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
IMG_20220917_130941
Piotrkowskie Jaskółki sześciokrotnie stanęły na podium podczas ostatnich eliminacji do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. Zawody odbywały się w sobotę (17.09), w Łodzi.
 
- Od najmłodszych do najstarszych wszystkie zawodniczki spisały się znakomicie. Zespoły, duety i soliści wszystkimi startami eliminacyjnymi w tym sezonie, zgromadziły najwyższą punktację w rankingu za zdobyte miejsca,  i zagwarantowały sobie udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w listopadzie- mówi Magdalena Markiewicz, trenerka Jaskółek.
 
Podczas sobotnich eliminacji, w kategorii Fantasy Show Młodzików czempionat uzyskała grupa "PERŁA-MINI", natomiast w kategorii Fantasy Show Juniorzy najlepszy okazał się "Areobik". Najwyższe miejsce podium w kategorii Fantasy Show solo Junior zajęła Antonina Jarzębska. Drugie miejsce w kategorii Fantashy Show solo Młodzież zajęła Kinga Klimczak, a w kategorii Free Dance Duety Junior Weronika Malinowska oraz Alicja Chybyła. Na ostatnim miejscu podium, w kategorii Fantasy Show solo Junior ulokowała się Julia Gaj. 

Sobotnie osiągnięcia Jaskółek uszlachetniają wyjątkowe wyróżnienie ich podopiecznej, Magdaleny Markiewicz, która została laureatką tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej (pisaliśmy o tym TUTAJ).
← powrót