Dzisiaj: Wtorek 07 lipca 2020

Triumf Majchrzaka w Ostrawie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
Kamil Majchrzak wygrał tenisowy turniej ATP Challenger Tour rozgrywany na kortach ziemnych w Ostrawie i jest coraz bliżej pierwszej „100” rankingu ATP.
Kamil podczas pobytu w Czechach rozegrał znakomite zawody. Przez cały turniej nie stracił seta, a najtrudniejszy pojedynek rozegrał w półfinale. W tym spotkaniu okazał się lepszy od najwyżej rozstawionego Lloyda Harrisa, którego pokonał w dwóch tie breakach.

Mecz finałowy był popisem piotrkowskiego tenisisty. Kamil Majchrzak grał regularnie i nie popełniał praktycznie żadnych błędów. Jego finałowy przeciwnik, 17-letni Włoch Jannik Sinner, nie miał w tym meczu nic do powiedzenia. Piotrkowianin oddał w całym meczu tylko jednego gema wygrywając ostatecznie 6:1, 6:0.

Za triumf w Ostrawie Kamil Majchrzak otrzyma 80 punktów do rankingu ATP. To pozwoli mu awansować na najwyższe w karierze 115. miejsce w rankingu.
W najbliższym tygodniu piotrkowianin będzie walczył o kolejny triumf w turnieju rangi challeger, tym razem na kortach ziemnych w Rzymie.
← powrót