Dzisiaj: Środa 08 lutego 2023

Turniej CS:GO w Mediatece

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 4 =
Link
7 + 4 =
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do zapisów na wyjątkowy turniej e-sportowy, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (26.11) w Mediatece 800-lecia. Zawodnicy zmierzą się - w  popularnej na całym świecie - grze Counter Strike: GO. Zawody zostaną przeprowadzone w formule 4vs4.
W Turnieju mogą wziąć udział osoby, które mają skończone 15 lat. Każdy gracz chcący, wziąć udział w turnieju, jest zobowiązany wypełnić oświadczenie, które jest dostępne w siedzibie Organizatora i na stronie http://biblioteka.piotrkow.pl. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dodatkowo przedłożenie oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego o zgodzie na udział dziecka w zawodach.  Skład drużyny wynosi 4 osoby + osoba rezerwowa.

Podczas turnieju każdy gracz ma zapewniony: komputer wraz z podstawowymi akcesoriami (mysz, klawiatura, słuchawki), spełniający minimalne wymagania sprzętowe gry. Organizator nie zapewnia podkładek pod mysz.
Udział w zawodach jest bezpłatny, a wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymają okolicznościowe dyplomy i upominki. Zgłoszenia potrwają do 24 listopada (czwartek).

Szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać w załącznikach poniżej. Komputerowe rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00.

Załączniki artykułu

← powrót